مجموعه….. شما را به خرید بهترین محصولات ….دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

شرکت پخش کننده لیبل کاغذی a4

آنچه در این مقاله می خوانید...

لیبل کاغذی a4لیبل چسبدارلیبل پشت چسبدار a4 رنگیلیبل کاغذی a4لیبل کاغذی a4لیبل کاغذی a4شرکت پخش کننده لیبل کاغذی a4شرکت پخش کننده لیبل کاغذی a4
لیبل کاغذی a4

شرکت های وارداتی این محصول و همچنین تولیدی های داخلی، پخش کننده لیبل کاغذی a4 در داخل کشور هستند. برای تهیه این محصول میتوان به این شرکت ها مراجعه کرد.

لیبل کاغذی a4

لیبل چسبدار

این لیبل کاغذی دو رو است که یک رو باچسب و روی دیگر با کاغذ پوشیده شده است. از سه بخش رویه، زیره و چسب تشکیل شده است. لیبل های پشت چسب دار به دو صورت شیت و رول و نیز به صورت کات نشده یا کات شده در کنار هم در تعداد و سایز های مختلف عرضه می شوند.
این محصول دوام بالا، قیمت مناسب و چاپی با کیفیت دارد. چسب این لیبل دائمی است. این نوع لیبل تنوع وسیعی همراه با تفاوت در رنگ، وزن، سایز، موقعیت چسب و جنس کاغذ دارد.
از انواع کاغذ پشت چسب دار کاغذ لیبل a4 براق و مات ( شفاف ) هستند. همچنین این کاغذهای پشت چسب دار سایز A4 در رنگ های مختلف نیز تولید می شوند که این لیبل مناسب برای چاپ و پرینت لیزری است.

لیبل پشت چسبدار a4 رنگی

این سایز لیبل دارای وزن 80 گرم است. از رنگ های مختلفی تشکیل شده است. در برابر حرارت مقاوم و باعث حفظ چسبندگی کاغذ پشت چسب دار بعد از پرینت می شود. همچنین دارای ویژگی هایی مانند کارایی عالی، جنس مرغوب، چسبندگی بالا و .. است.

لیبل کاغذی a4

لیبل کاغذی a4

این لیبل ها به صورت پشت چسبدار و به شکل های مربع و مستطیل، به صورت دیجیتالی فوری هم به صورت افست چند روزه (که در این مورد حداقل تعداد چاپ 1000 عدد باشد) چاپ می شوند. بسته به نوع کاربرد این نوع لیبل هامیتوان روکش مناسب با کار خود را سفارش داد.
روکش های مورد استفاده در چاپ دیجیتال شامل: سلفون مات و براق، لمینت مات و براق و در چاپ افست شامل: یو وی موضعی ، طلاکوب، انواع سلفون و لمینت و .. می باشد.

لیبل کاغذی a4

شرکت پخش کننده لیبل کاغذی a4

بزرگترین مجموعه های تامین و توزیع مستقیم و بدون واسطه انواع لیبل کاغذی a4 در کشور با بهترین قیمت و بالاترین کیفیت مشغول هستند که حتی امکان ارسال کالا به کلیه استانها و شهرستانها از طریق این شرکت ها میسر شده است.
از ویژگی های این شرکت ها به موارد زیر میتوان اشاره کرد:

  • چاپ و کپی درخشان به دلیل سطح صاف کاغذ
  • تضمین وجود 500 برگ کاغذ در هر بسته به دلیل دقت بالای سنسورهای تولید
  • امکان استفاده از هر دو طرف کاغذ برای چاپ و کپی
  • وجود لبه برش کاملا تیز که باعث افزایش عملکرد دستگاه کپی میگردد
  • مصرف پایین تونر و جوهر به دلیل قرارگیری الیاف های طولی کاغذ
  • عدم وجود گرد و غبار ناشی از برش
  • کیفیت بالای چاپ و کپی

شرکت پخش کننده لیبل کاغذی a4

لیست شرکت های پخش کننده این محصول را براحتی می توان از سایت های اینترنتی مشاهده نمود.

.......

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه….. شما را به خرید بهترین محصولات ….دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.